Jak zdobyć darmowe bilety na UEFA EURO 2024? Zrób zakupy w Lidlu!

15.05.2024

Marzysz o tym, aby zobaczyć na żywo najważniejsze mecze UEFA EURO 2024? Dzięki Lidl Polska Twoje piłkarskie marzenie może się spełnić! Lidl organizuje konkurs, w którym można wygrać jeden z 50 mistrzowskich pakietów wyjazdowych dla dwóch osób, obejmujących bilety na fazę pucharową, w tym sam wielki finał UEFA EURO 2024. Sieć gwarantuje także przeloty i noclegi! Jak wziąć udział w konkursie i zwiększyć swoje szanse na wygraną? Poniżej  szczegóły.

Jak zdobyć darmowe bilety na UEFA EURO 2024? Zrób zakupy w Lidlu!
Spis treści:

  Co można wygrać w najnowszej akcji promocyjnej Lidl?

  Lidl oferuje pełny pakiet nagród – bilety na mecz dla zwycięzcy i osoby towarzyszącej, bilety lotnicze w dwie strony, zakwaterowanie w hotelu w pokoju 2-osobowym oraz przejazd z hotelu na stadion i z powrotem.

  Do wygrania jest aż 50 pakietów:

  • 10 pakietów na mecz finałowy.
  • 15 pakietów na mecze półfinału.
  • 25 pakietów na mecze ćwierćfinału.

  Co zrobić, aby wygrać bilety na UEFA EURO 2024 z Lildem?

  Aby zdobyć bilety na UEFA Euro 2024 w konkursie organizowanym przez Lidl Polska, należy spełnić kilka kroków:

  • Rejestracja i logowanie w aplikacji Lidl Plus: upewnij się, że jesteś zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem aplikacji Lidl Plus.
  • Zakupy za minimum 150 zł: dokonaj zakupów za co najmniej 150 zł w dowolnym sklepie stacjonarnym sieci Lidl w Polsce w dniach od 6 do 31 maja 2024 r. Pamiętaj, aby zeskanować przy kasie swoją Kartę Lidl Plus.
  • Formularz zgłoszeniowy: po dokonaniu zakupów, wypełnij formularz zgłoszeniowy, który będzie dostępny po kliknięciu w baner w aplikacji Lidl Plus lub pod wskazanym linkiem.
  • Odpowiedź na pytanie konkursowe: udziel kreatywnej odpowiedzi na pytanie „Wyobraź sobie mecz piłki nożnej, w którym biorą udział produkty z oferty Lidla. Powołaj do składu najlepszą jedenastkę i napisz, jaki produkt powinien grać na jakiej pozycji?”
  • Akceptacja regulaminu: potwierdź zapoznanie się z regulaminem konkursu oraz jego akceptację.

  Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 31 maja 2024 r. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej w konkursie za pośrednictwem poczty elektronicznej przez Lidl Polska. Ważne jest, aby nie reagować na inne formy kontaktu, które mogą być próbą oszustwa.

  Kiedy odbywają się mistrzostwa UEFA EURO 2024?

  Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2024 odbywają się w dniach 14 czerwica – 14 lipca 2024 r. w Niemczech w dziesięciu miastach: Berlin, Kolonia, Dortmund, Düsseldorf, Frankfurt, Gelsenkirchen, Hamburg, Lipsk, Monachium i Stuttgard. Organizowane są przez UEFA – Unię Europejskich Związków Piłkarskich.

  Podsumowanie

  Konkurs Lidla to niepowtarzalna okazja, aby wygrać bilety na UEFA EURO 2024 i przeżyć niesamowite piłkarskie emocje na żywo. Wystarczy zarejestrować się w aplikacji Lidl Plus, zrobić zakupy za minimum 150 zł, wypełnić formularz zgłoszeniowy i odpowiedzieć na  pytanie konkursowe. Konkurs trwa od 6 maja 2024 r. do 31 maja 2024 r. Nie przegap swojej szansy! Weź udział w konkursie już dziś i kibicuj naszym piłkarzom podczas meczu!