Nowa akcja promocyjna w Lidlu — zdobywaj szczęśliwe bramki i odbieraj rabaty!

19.06.2024

Lidl po raz kolejny zaskakuje swoich klientów kreatywną akcją promocyjną! Tym razem sieć supermarketów wprowadza kampanię „Zdobywaj Szczęśliwe Bramki i Odbieraj Rabaty”, która ma na celu nie tylko zachęcić do zakupów, ale również wprowadzić odrobinę sportowej rywalizacji i zabawy do codziennych zakupów. Jak to działa? Sprawdźcie poniżej!

Nowa akcja promocyjna w Lidlu — zdobywaj szczęśliwe bramki i odbieraj rabaty!
Spis treści:

  Na czym polega nowa akcja promocyjna Lidla?

  Akcja „Zdobywaj Szczęśliwe Bramki” to interaktywna gra, która pozwala klientom sklepu Lidl na zdobywanie rabatów poprzez udział w wirtualnych rozgrywkach piłkarskich. Oto, jak możesz wziąć udział:

  1. Zarejestruj się w aplikacji Lidl Plus: aby wziąć udział w zabawie, musisz być użytkownikiem aplikacji Lidl Plus. Jeśli jeszcze jej nie masz, pobierz ją z App Store lub Google Play i zarejestruj się.
  2. Rób zakupy: każde zakupy za określoną kwotę (do 50 zł, między 50 a 100 zł, powyżej 100 zł) uprawniają cię do udziału w grze. Pamiętaj, aby zeskanować swoją kartę Lidl Plus przy kasie.
  3. Zagraj w grę: po zakończeniu zakupów w aplikacji Lidl Plus pojawi się możliwość rozegrania wirtualnego meczu. Twoim celem jest strzelanie goli i zdobywanie punktów.
  4. Odbieraj rabaty: w zależności od liczby zdobytych punktów możesz otrzymać różnorodne rabaty i promocje, które wykorzystasz podczas kolejnych zakupów.

  Jakie nagrody można zdobyć?

  Lidl przygotował szeroką gamę rabatów, które można zdobyć w ramach akcji. Mogą to być zniżki na produkty spożywczesłodycze, pieczywo, napoje, owoce i warzywa, mięso, czy wędliny. Wysokość rabatu oraz nagroda zależą od wydanej na zakupy kwoty oraz liczby zdobytych punktów.

  Szczegóły akcji oraz kupony rabatowe udostępnione w ramach akcji można znaleźć w regulaminie.

  Zdobyty kupon trzeba aktywować w ciągu 3 dni od tego otrzymania. Po tym czasie kupon wygasa.

  Sprawdź aktualną gazetkę promocyjną w sieci Lidl!

  Kiedy można wziąć udział w akcji promocyjnej Lidla?

  Akcja „Zdobywaj Szczęśliwe Bramki i Odbieraj Rabaty” trwa od 03 czerwca 2024 roku do 13 lipca 2024 roku. W tym okresie możesz uczestniczyć w grze przy każdych zakupach spełniających warunki promocji. Pamiętaj, aby zeskanować swoją kartę Lidl Plus podczas zakupów, aby móc zagrać i zdobywać punkty.

  Warto zwrócić uwagę, że nie wszystkie produkty biorą udział w akcji. Z regulaminu promocji wynika, że wyłączone z niej są:

  • Produkty alkoholowe: wszystkie rodzaje alkoholi, w tym piwo, wino i mocniejsze trunki.
  • Wyroby tytoniowe: papierosy, cygara, tytoń i wszelkie inne produkty zawierające nikotynę.
  • Produkty lecznicze i preparaty do wczesnego żywienia niemowląt oraz przedmioty służące do karmienia piersią.
  • Karty podarunkowe i doładowania: karty prezentowe, doładowania telefonów i inne produkty tego typu.
  • Leki i suplementy diety: wszystkie produkty farmaceutyczne dostępne w sklepach Lidl.

  Dlaczego warto wziąć udział?

  Akcja „Zdobywaj Szczęśliwe Bramki” to nie tylko sposób na zdobycie atrakcyjnych rabatów, ale także doskonała okazja do dobrej zabawy.

  Każdy gol to szansa na zniżki na ulubione produkty. Im więcej goli zdobędziesz, tym większe rabaty możesz otrzymać. Wprowadzenie elementu gry do codziennych zakupów sprawia, że stają się one bardziej ekscytujące. Rywalizacja z innymi użytkownikami może dodatkowo podnieść poziom emocji.

  W grze mogą wziąć udział wszyscy, wystarczy robić zakupy tak jak zawsze i korzystać z aplikacji Lidl Plus.

  Podsumowanie

  Akcja „Zdobywaj Szczęśliwe Bramki i Odbieraj Rabaty” to innowacyjny sposób na urozmaicenie codziennych zakupów i zdobycie atrakcyjnych zniżek. Dzięki Lidl Plus możesz nie tylko oszczędzać, ale również świetnie się bawić, uczestnicząc w wirtualnych rozgrywkach piłkarskich. Nie czekaj, dołącz do zabawy i zdobywaj swoje szczęśliwe bramki już dziś!