Poleć z Biedronką do Paryża i kibicuj parasportowcom!

02.07.2024

Sieć sklepów Biedronka przygotowała nowy konkurs pt. „Poleć z Biedronką do Paryża”, w którym do zdobycia jest aż 1000 podwójnych zaproszeń na wyjazd do Paryża. Zwycięzcy będą mieli niepowtarzalną okazję kibicować polskim parasportowcom podczas ich zmagań na tegorocznych Igrzyskach. Kiedy trwa akcja promocyjna i w jaki sposób wziąć w niej udział?

Poleć z Biedronką do Paryża i kibicuj parasportowcom!
Spis treści:

  Jak wygrać wyjazd do Paryża z Biedronką?

  Biedronka organizuje konkurs, w którym można wygrać 1000 wyjazdów do Paryża dla dwóch osób. To wspaniała okazja, aby spędzić trzy dni w jednym z najpiękniejszych miast na świecie i kibicować parasportowcom podczas ich zmagań na Igrzyskach. Konkurs trwa od 24 czerwca do 13 lipca 2024 roku. Każdy, kto robi zakupy w Biedronce za minimum 69 zł z kartą Moja Biedronka lub aplikacją Biedronka, może zbierać punkty i rywalizować o nagrodę.

  Wyjazdy do Paryża są zaplanowane na trzy terminy: 2-4 września, 4-6 września oraz 6-8 września 2024 roku. Zwycięzcy zostaną poinformowani o konkretnym terminie podróży, który nie podlega zmianie.

  Co obejmuje nagroda?

  Nagroda obejmuje przelot w obie strony na trasie Warszawa-Paryż, zakwaterowanie w czterogwiazdkowym hotelu oraz pełne wyżywienie. Zwycięzcy konkursu otrzymają także bilety na igrzyska parasportowców. To wyjątkowa okazja, by na własne oczy zobaczyć niezwykłe zmagania sportowców i poczuć atmosferę międzynarodowego wydarzenia. To także doskonała okazja, żeby spędzić kilka dni w Paryżu i odwiedzić najpopularniejsze miejsca i atrakcje.

  Jak zdobywać punkty w konkursie „Poleć z biedronką do Paryża”?

  Zbieranie punktów w konkursie jest proste. Każde wydane 69 zł w Biedronce to jeden punkt. Dodatkowe punkty można zdobyć, kupując produkty z oferty sponsorskiej, które są oznaczone „Kup i zyskaj extra punkty” w gazetkach promocyjnych, na stronie konkursu oraz aplikacji Biedronka. Każdy uczestnik konkursu jest uprawniony do otrzymania maksymalnie 30 punktów podczas jednej transakcji. Limit dzienny wynosi 60 punktów. Zakupy można robić w dowolnym sklepie Biedronka, a punkty za zakupy są aktualizowane na bieżąco na koncie Moja Biedronka i w aplikacji.

  Warto także wspomnieć, że konkurs polega na rywalizacji w ramach regionów, do których są przypisani klienci Biedronki. Klient musi zebrać jak największą liczbę punktów w swoim regionie, aby mieć szansę na wygraną.

  Sprawdź aktualne promocje w sieci Biedronka

  Kiedy zostaną ogłoszone wyniki konkursu i jak je sprawdzić?

  Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 17 lipca 2024 roku. Informacje o wygranej znajdą się na koncie Moja Biedronka oraz w aplikacji Biedronka. Dodatkowo, laureaci zostaną poinformowani telefonicznie oraz SMS-em. W celu odebrania nagrody konieczne jest prawidłowe wypełnienie formularza dostępnego na koncie Moja Biedronka w terminie określonym w regulaminie.

  Dlaczego warto wziąć udział w konkursie sieci Biedronka?

  Udział w konkursie to nie tylko szansa na wyjazd do Paryża, ale także sposób na wsparcie parasportowców, którzy zmagają się na arenie międzynarodowej. To wyjątkowa okazja, by poczuć dumę z polskich sportowców i być częścią ważnego wydarzenia sportowego. Zakupy w Biedronce mogą teraz przynieść nie tylko codzienne korzyści, ale także spełnienie marzeń o podróży do Paryża. Sprawdzaj na bieżąco aktualne gazetki promocyjne na Blix.pl i graj o bilety do Paryża z Biedronką!

  Podsumowanie

  Nie przegap swojej szansy na wyjazd do Paryża z Biedronką! Konkurs to świetna okazja, by wspierać parasportowców i jednocześnie przeżyć niezapomnianą przygodę. Zbieraj punkty za zakupy, sprawdzaj swoje miejsce w rankingu i przygotuj się na trzy dni pełne emocji w stolicy Francji. Powodzenia!