Woda za 15 groszy? Gazowana, niegazowana i zimna! Tak, tanio tylko w Żabce!

05.07.2024

Żabka wprowadziła innowacyjną usługę, która może zrewolucjonizować nasze podejście do zakupu wody. W kilku wybranych sklepach tej sieci klienci mogą teraz napełnić swoją butelkę wodą za jedyne 15 groszy! To nie tylko tania opcja, ale także ekologiczna inicjatywa, promująca używanie butelek wielorazowych. Czy taka oferta ma szansę na stałe zagościć w sklepach sieci Żabka?

Woda za 15 groszy? Gazowana, niegazowana i zimna! Tak, tanio tylko w Żabce!
Spis treści:

  Rewolucyjna oferta Żabki

  Żabka, znana z innowacyjnych rozwiązań, zaskakuje klientów nową usługą – wodą za 15 groszy. W wybranych sklepach sieci wprowadzono dystrybutory, tzw. refillomaty, które umożliwiają napełnienie butelki wodą w symbolicznej cenie – tylko 15 groszy za każde pół litra! Klienci mogą wybierać spośród wody gazowanej, lekko gazowanej i niegazowanej. Dostępna jest także woda schłodzona. Jedynym warunkiem skorzystania z dystrybutora jest posiadanie własnej butelki.

  Ekologiczna inicjatywa w Żabce

  Nowa oferta to nie tylko atrakcyjna cena, ale również krok w stronę ekologii. Żabka promuje korzystanie z butelek wielorazowych, co zmniejsza ilość odpadów plastikowych. Urządzenia do napełniania wody są dostępne w kilku sklepach w Warszawie i Poznaniu, gdzie klienci jako pierwsi mogą przetestować tę usługę.

  Pomysł z dystrybutorami wody ma również zachęcić klientów do redukcji zużycia jednorazowych plastikowych butelek, co jest znaczącym krokiem w stronę bardziej zrównoważonego rozwoju. Ponadto, pozwala zaoszczędzić na zakupie wody.

  Zobacz aktualne promocje w sieci sklepów Żabka

  Woda za 15 groszy w Żabce – jak to działa?

  Aby skorzystać z tej oferty, wystarczy przyjść do Żabki z własną butelką, zapłacić za wodę przy kasie i napełnić butelkę w specjalnym dystrybutorze. W refillomacie można napełnić zarówno małe 0,5 litrowe butelki, jak i większe – 1l, 1,5l czy nawet 2l. Cena za wodę liczona jest proporcjonalnie do pojemności. Za uzupełnienie butelki litrowej klienci zapłacą 30 groszy, a za dwulitrowej – 60 groszy.

  To proste rozwiązanie ma na celu zachęcenie klientów do bardziej ekologicznych nawyków. Dystrybutory wody są jednak dostępne tylko w wybranych lokalizacjach, dlatego warto wcześniej sprawdzić, czy najbliższa Żabka oferuje tę usługę. Usługa została wprowadzona pilotażowo na początku lipca tego roku i potrwa do końca roku. Jeśli usługa spotka się z dużym zainteresowaniem, nie wykluczone, że podobne rozwiązania zostaną zastosowane w większej liczbie sklepów, a cała akcja potrwa znacznie dłużej.  

  Żabka – aktualne promocje i okazje na Blix

  Żabka nieustannie wprowadza nowe rozwiązania technologiczne (jak chociażby samoobsługowe, autonomiczne sklepy Żabka Nano) oraz nowe akcje promocyjne. Dlatego warto śledzić aktualne oferty i gazetki  promocyjne dostępne na stronie blix.pl, aby nie przegapić żadnych okazji.

  Blix.pl to wygodne narzędzie do przeglądania aktualnych promocji w wielu sklepach, w tym w Żabce, Biedronce, Lidlu, Netto, Aldi, Auchan i wielu innych. Aplikacja Blix pozwala także na tworzenie list zakupów. Dzięki temu możesz nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale także i czas spędzony na zakupach.

  Podsumowanie

  Żabka swoją nową akcją kolejny raz udowadnia, że potrafi łączyć wygodę, ekologię i atrakcyjne ceny, stając się liderem wśród sklepów convenience w Polsce. Woda za 15 groszy to kolejny dowód na to, że innowacje w handlu detalicznym mogą iść w parze z dbałością o środowisko. To również świetna okazja, by przypomnieć sobie, że małe zmiany w codziennych nawykach mogą prowadzić do dużych korzyści dla całej naszej planety.