Promocje na Dzień Babci i Dziadka 2025

Jakie promocje na Dzień Babci i Dziadka znajdziesz na Blix? Sprawdź aktualne rabaty na Dzień Babci i Dzień Dziadka w gazetkach reklamowych sieci handlowych. 

Auchan - gazetka promocyjna Aktywność na świeżym powietrzu! Hipermarket od czwartku 11.04 do środy 17.04 - strona 9
Hebe - gazetka promocyjna Magazyn od środy 13.03 do wtorku 30.04 - strona 130

Sklepy, w których znajdziesz promocje na Dzień Babci i Dziadka 2025 2

Auchan
Hebe

Dzień Babci i Dziadka - wszystkie oferty w jednym miejscu

Dzień Babci i Dziadka to dzień, w którym wszyscy doceniamy naszych bliskich. W tym dniu możemy podziękować im za to, że są dla nas dobrymi przyjaciółmi i że zawsze mogą na nas liczyć. Dzień Babci i Dziadka to także doskonała okazja, by spędzić czas z nimi na rozmowie i wspomnieniach. Pamiętajmy o tym, aby każdego roku obchodzić ten dzień ze swoimi bliskimi!

Zbliża się Dzień Babci i Dziadka, więc zebraliśmy dla Was specjalną ofertę popularnych sieci promocyjnych! W gazetkach znajdziesz wiele produktów w atrakcyjnych cenach, które na pewno przypadną do gustu Twoim bliskim.

Prezent na Dzień Babci i Dziadka z gazetki promocyjnej

Najlepszym sposobem na uczczenie tej okazji jest zaplanowanie dnia, który można spędzić z dziadkami lub grupą dziadków. Możecie wspólnie wykonać kilka czynności, jak np. ugotować posiłek, zagrać w grę lub wybrać się na malowniczy spacer. Wspólny dzień mogą urozmaicić rzeczy z gazetek promocyjnych.

Prezent na dzień Babci - co kupić babci?

Często zastanawiamy się, co kupić naszej babci na prezent. Czy powinniśmy kupić jej coś praktycznego, czy może raczej coś, co sprawi jej radość? Oto kilka pomysłów na oryginalny prezent dla babci.

Możemy kupić naszej babci voucher do spa lub salonu kosmetycznego. Jeśli lubi ona aktywność fizyczną, możemy kupić jej wejściówkę do siłowni lub na basen. A może interesuje ją nauka języków obcych? W takim razie warto podarować jej kurs językowy online lub w szkole językowej.

Nie możemy także zapomnieć o drobnych upominkach, które cieszą równie mocno. Praktycznie każda babcia kocha słodycze. Podaruj jej więc bombonierkę lub ptasie mleczko. Wiele sklepów oferuje rabaty na słodycze z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Prezent na Dzień Dziadka - co kupić dziadkowi?

Dzień Dziadka to wyjątkowa okazja, aby podziękować za wszystko, co nam dał. Jeśli chcesz kupić dziadkowi upominek, który będzie się spodobał i będzie miał wartość sentymentalną, warto skupić się na czymś personalizowanym. Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów na prezenty na Dzień Dziadka:

  • Album ze zdjęciami: możesz kupić album ze zdjęciami lub samemu go stworzyć. Wypełnij go zdjęciami dziadka wraz z rodziną i przyjaciółmi oraz pięknymi wspomnieniami.

  • Ramka na zdjęcie: kup ramkę ze zdjęciem dziadka i wybierz jego ulubione zdjęcie.          -

  • Książka o jego hobby: jeśli dziadek ma ulubione hobby, kup mu książkę o tym temacie. Możesz też kupić mu przybornik do jego hobby lub coś, co będzie mu się przydało.        

  • Kosz prezentowy: jeśli dziadek lubi picie wina, podaruj mu kosz pełen butelek wina i słodkich przekąsek.

Podobnie jak w przypadku Dnia Babci do prezentu warto dodać coś słodkiego, kawę lub alkohol. Dziadek na pewno się ucieszy! Nie zapomnij także złożyć życzenia!

Sprawdź także promocje na Walentynki!

FAQ Dzień Babci i Dziadka - najczęściej zadawane pytania

Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka 2023?

Dzień Babci wypada 21 stycznia 2022, a Dzień Dziadka 22 stycznia 2022 roku.

Co znajduje się w gazetkach promocyjnych na Dzień Babci i Dziadka?

Wśród ofert promocyjnych znajdują się przede wszystkim słodkie upominki: bombonierki, czekolady, ptasie mleczko, a także kosze prezentowe. Wśród TOP rabatów znajdują się też kosmetyki, kawy i herbaty.

Gdzie kupić prezent na Dzień Babci i Dziadka?

Oferty promocyjne na Dzień Babci i Dziadka znajdziesz w [4-5 sieci]