Promocje na Dzień Ojca 2023

Jakie promocje na Dzień Ojca znajdziesz na Blix? Sprawdź aktualne rabaty na Dzień Ojca w gazetkach reklamowych sieci handlowych. 

Sklepy, w których znajdziesz promocje na Dzień Ojca 2023 2

Empik
Hebe

Najpopularniejsze prezenty na Dzień Ojca w gazetkach reklamowych

Dzień Ojca to jedno z popularnie obchodzonych w Polsce świąt. Z tej okazji największe sieci handlowe przygotowują specjalne promocje. Tego dnia warto przeglądać gazetki promocyjne i odpowiednio wcześniej zaplanować zakupy na to wyjątkowe święto. Na stronie sklepu oferty z okazji Dnia Ojca powinny być umieszczone odpowiednio wcześniej, aby móc zaplanować, jakie produkty kupi się dla swojego taty. Sprawdź, jakie produkty sprzedają się najczęściej na Dzień Ojca.

Słodycze, alkohol i kosze prezentowe

To jedne z najczęściej wybieranych produktów z okazji Dnia Ojca. Słodyczami może podzielić się cała rodzina. Jeśli zaś chodzi o alkohol, to należy być przy tym ostrożnym. Trzeba dopasować prezent i jego charakter do wieku dziecka. Niepełnoletnie dzieci nie powinny wręczać ojcom alkoholu. Przed Dniem Ojca można przebierać w ofertach dotyczących słodyczy, alkoholu i koszy prezentowych. Z pewnością znajdziesz to czego szukasz, aby sprawić przyjemność swojemu tacie. Warto także wykorzystać kod rabatowy na kosze prezentowe, które z reguły nie są tanie, bo zawierają wiele produktów jak np. różnorodne słodycze, kawa, herbata czy alkohol.

Narzędzia do majsterkowania

W ofercie sklepów znajdują się także praktyczne narzędzia do majsterkowania, które mogą być doskonałym pomysłem na prezent dla ojców, którzy lubią prace w domu, ogrodzie czy przy samochodzie. Tego typu akcesoria znajdują się zwykle w gazetkach promocyjnych najpopularniejszych supermarketów. Narzędziami na prezent może być np. wąż ogrodowy, wiertarka, szlifierka, zestaw kluczy czy cała skrzynka narzędziowa. Wielu mężczyzn z pewnością doceni tego rodzaju prezent.

Kosmetyki i perfumy

Dużo ofert w gazetkach promocyjnych to kosmetyki i perfumy przeznaczone dla mężczyzn. Mogą to być np. kosmetyki do golenia lub pielęgnowania zarostu. Wybór wśród perfum dla Panów również jest całkiem pokaźny. W czerwcu można postawić na lekkie perfumy i kosmetyki np. w postaci pianki do golenia.

Czym kierować się przy wyborze prezentu?

Podczas kupowania prezentu warto przede wszystkim wziąć pod uwagę preferencje taty. Niektórzy tatusiowe to złote rączki, którzy lubią majsterkowanie, inni zaś wolą zadbać o swój wygląd, a jeszcze inni to łasuchy lub gadżeciarze. Popularnymi pomysłami na prezenty mogą być także gry komputerowe, tradycyjne spinki do mankietów czy akcesoria do smartfona. Prezent od ukochanego dziecka z pewnością zawsze będzie doceniony. Warto rozejrzeć się wcześniej w ofertach dostępnych w gazetkach promocyjnych i zaplanować zakupy. Możesz znaleźć je w formie papierowej w sklepie lub pobrać aplikację i przeglądać gazetki w wersji elektronicznej. O pomoc w zakupach możesz poprosić mamę czy dziadków, którzy pomogą wybrać najlepszy prezent.

Jak wybrać najlepszą promocję na Dzień Ojca?

Aby wybrać najlepszą promocję na Dzień Ojca warto zaplanować zakupy wcześniej i śledzić promocje dostępne w gazetkach promocyjnych. Przed Dniem Ojca dostępne jest wiele gazetek dedykowanych na czerwcowe święto. Można także sprawdzić stan swojego konta na karcie lojalnościowej z danego sklepu, bo może okazać się, że uzbierała się tam już całkiem pokaźna ilość punktów, które można będzie wymienić na złotówki i uzyskać specjalny rabat podczas kupowania prezentu. Warto również pobrać dostępny kod rabatowy i spróbować go zrealizować podczas wizyty w sklepie.