Aplikacja Moja Biedronka 18 lipca - sprawdź produkty w promocji

Aplikacja Moja Biedronka przyciąga miliony Polaków ze względu na duże obniżki cen znanych i lubianych produktów. Zobacz aktualne promocje z aplikacją Moja Biedronka!

Te gazetki Biedronka, mogą Cię zainteresować 15

Aplikacja Moja Biedronka - o akcji sieci Biedronka

Programy lojalnościowe to skuteczne narzędzie marketingowe, które pozwala na budowanie przywiązania klienta do marki, poprzez oferowanie mu dodatkowych korzyści za udział w projekcie, jak spersonalizowane oferty czy wyjątkowe rabaty. Coraz częściej, z uwagi na rozwój technologii informatycznych, tego rodzaju programy ulegają cyfryzacji i tworzone są pod ich kątem aplikacje mobilne.

Dotychczas należało założyć kartę - z reguły polegało to na prawidłowym wypełnieniu formularza związanego z programem - a następnie aktywować ją. Później fizyczna karta, każdorazowo podczas zakupów, była skanowana przez kasjera. Większość programów tego typu inwestuje jednak obecnie w Internet - oferując klientom wirtualną kartę, która zastępuje tę tradycyjną.

Przykładem takiego rozwiązania jest aplikacja Biedronki, która wprowadzona została w ramach programu lojalnościowego Moja Biedronka. Pozwala ona nie tylko zyskać dodatkowe rabaty, dedykowane upodobaniom zakupowym klientów oferty, ale także szereg innych korzyści. Wystarczy pobrać aplikację, zalogować się w niej danymi do karty lub przy użyciu numeru telefonu założyć kartę Moja Biedronka, aby móc cieszyć się rozlicznymi promocjami Biedronki.

Aplikacja Moja Biedronka

Korzyści z aplikacją Biedronka

Aplikacja Biedronka to wygodne oprogramowanie na smartfon, które oferuje klientom wiele korzyści. Jedną z nich jest zintegrowanie rozwiązania mobilnego z dotychczasowym programem sieci handlowej - pobierając aplikację Moja Biedronka masz kartę Moja Biedronka zawsze przy sobie. Nie musisz więc nosić jej w portfelu - masz wirtualny odpowiednik karty w telefonie. Wystarczy przy kasie zeskanować kod kreskowy przypisany Twojej - wprost z ekranu urządzenia mobilnego, a co za tym idzie wygodnie korzystać z wirtualnej karty.

Interesującym rozwiązaniem wpisanym w aplikację Moja Biedronka jest udostępnianie w jej ramach dedykowanych klientowi ofert rabatowych. Oznacza to, że na podstawie analizy Twoich preferencji zakupowych, aplikacja podpowiada Ci rabaty i promocje, na produkty, które najczęściej kupujesz w sieci handlowej. Z aplikacją Biedronki zyskujesz także nieustanny dostęp do historii Twoich rachunków. Nie musisz już analizować paragonów po zrobieniu zakupów - wgląd w ceny wszystkich zakupionych produktów masz cały czas, w ramach aplikacji - sprawdzisz je swobodnie w dowolnym momencie, w domu.

Z Moja Biedronka możesz także oglądać aktualne gazetki wydawane przez sieć handlową. Dzięki temu, w obrębie jednego rozwiązania, zyskujesz dostęp do wszystkich akcji rabatowych i aktualnej oferty marketów. 

Aplikacja Moja Biedronka

Moja Biedronka - pobierz aplikację dla interesujących funkcjonalności

Moja Biedronka to także szereg interesujących rozwiązań, bazujących na zastosowaniu zaawansowanych technologii. Jednym z nich jest Shakeomat, czyli oryginalna funkcjonalność, pozwalająca na zaprezentowaniu w oryginalny sposób, rabatów dedykowanych dla określonego użytkownika aplikacji. Wystarczy, będąc w aplikacji, potrząsnąć telefonem, by uzyskać informacje o specjalnych, przygotowanych dla Ciebie promocjach.

Instalując aplikację Biedronka zyskujesz także dostęp do skanowania produktów. To interesująca funkcjonalność, która pozwala Ci szybko i wygodnie uzyskać informacje na temat danego produktu oraz jego dostępności w sklepie, w którym najczęściej robisz zakupy. Wystarczy, przy pomocy aplikacji, zeskanować kod kreskowy produktu, który przypadł Ci do gustu, by otrzymać informację o jego cenie i dostępności w pobliskiej Biedronce. To funkcjonalność, która w znaczącym stopniu ułatwi Ci planowanie zakupów oraz umożliwi lepsze poznawanie produktów, dostępnych w asortymencie sieci handlowej.

Jak pobrać aplikację Moja Biedronka?

Aby zostać uczestnikiem programu Moja Biedronka, należy pobrać aplikację mobilną ze sklepu Google Play lub App Store - w zależności od rodzaju posiadanego smartfona. W celu dołączenia do programu konieczne jest posiadanie karty Moja Biedronka - jeśli nie masz takowej, nic straconego, w każdej chwili możesz dokonać rejestracji. Posiadając już kartę wystarczy zalogować się - w tym celu trzeba podać numer telefonu lub adresu e-mail, na który została zarejestrowana - możesz zalogować się także przy pomocy numeru przypisanego plastikowej karcie, który znajdziesz na jej powierzchni - tzw. numer karty.

Karta Moja Biedronka - jak zarejestrować?

Jeśli nie uczestniczysz jeszcze w programie, niezbędne będzie dołączenie do niego - aplikacja wymaga logowania przy pomocy karty Moja Biedronka. Rejestracja karty obejmuje wypełnienie formularza znajdującego się na stronie projektu. Aby zarejestrować swój udział w nim, niezbędne jest więc podanie swojego imienia, opcjonalnie nazwiska i maila. Konieczne jest także wypełnienie numeru telefonu oraz hasła do logowania się, do powstałego w ten sposób konta. Zarejestrować kartę Moja Biedronka można przez Internet lub poprzez dedykowaną infolinię. Chcąc skorzystać z drugiej opcji należy zadzwonić na numer telefonu (22) 20 53400. Aktywacja karty Moja Biedronka wymaga zrobienia tego kodem aktywacyjnym, który otrzymasz drogą SMS na telefon, a dokładniej na podany podczas rejestracji, numer telefonu. Tego rodzaju procedura jest niezbędna zarówno, kiedy wykonywana jest aktywacja online, jak i aktywacja telefoniczna. Po prawidłowym wprowadzeniu kodu karta będzie działać natychmiast - możesz korzystać z niej tuż po aktywacji. Wówczas wystarczy wpisać dane do logowania w polu aplikacji Biedronka - program lojalnościowy będzie w zasięgu Twojej ręki, a Ty zyskasz wyższe rabaty i pakiet specjalnie dla Ciebie przygotowanych ofert. 

Poznaj możliwości, które daje karta Moja Biedronka

Założenie karty Moja Biedronka oraz pobranie dedykowanej jej aplikacji, po podaniu wymaganych danych, oferuje szereg rozlicznych zalet. Użytkownik otrzymuje możliwość korzystania z dodatkowych funkcjonalności, jak chociażby używanie wirtualnej karty, którą należy tylko zeskanować samodzielnie przy kasie - z ekranu telefonu lub wyciągnąć w stronę kasjera. To bieżące informacje o cenach produktów i ich dostępności, rabaty przypisane na konto indywidualne, dostępne tylko z kartą, a także inne, dodatkowe funkcje, jak skanowanie produktów czy Shakeomat, czyli indywidualne rabaty dla klientów Biedronki.

Karta Moja Biedronka - dołącz już dziś

Chcesz dołączyć do programu Moja Biedronka? Nic trudnego. Pamiętaj, że opiera się on tylko na rejestracji karty, pobraniu aplikacji, prawidłowym wypełnieniu formularzu, podając niezbędne dane oraz aktywacji online - wpisując w odpowiednim polu kod sms, który otrzymasz na numer telefonu podany przy rejestracji. Możesz także aktywować kartę drugą metodą - łącząc się z infolinią oraz wybierając odpowiednie pola cyfr na klawiaturze telefonu, a tym samym unikając konieczności wpisania wymaganych danych w polu formularza. Już dziś poznaj aplikację Moja Biedronka i ciesz się dedykowanymi rabatami!

Akcje innych sieci - Auchan, Biedronka, Carrefour, Intermarche

FAQ Aplikacja Moja Biedronka - najczęściej zadawane pytania

Jak zarejestrować kartę Moja Biedronka?

Kartę Moja Biedronka można zarejestrować online lub telefonicznie. Chcąc zrobić to przez Internet należy skorzystać z formularza na stronie moja.biedronka.pl, telefonicznie dokonasz rejestracji z kolei pod numerem infolinii: (22) 20 53400. Po ukończeniu procesu niezbędna jest aktywacja kodem SMS, który otrzymasz na przypisany do karty numer telefonu.  

Jak ściągnąć aplikację Biedronki?

Aplikację Biedronki pobierzesz z Google Play w przypadku telefonów z systemem Android lub App Store dla iPhone'ów. Wystarczy odnaleźć ją w sklepie, pobrać na urządzenie, a później zainstalować, by móc cieszyć się dostępem do wielu funkcjonalności i rabatów. 

Jak sprawdzić stan konta Biedronka?

Jeśli chcesz sprawdzić saldo konta karty podarunkowej Biedronka, masz możliwość zrobienia tego na trzy sposoby. Możesz zabrać kartę ze sobą i poprosić o jej weryfikację przez kasjera, zeskanować ją w czytniku cen oraz sprawdzić na stronie internetowej: kartypodarunkowe.biedronka.pl/strona/saldo, wprowadzając numer karty, zlokalizowany pod kodem kreskowym.