Mój Lewiatan 22 maja - sprawdź produkty w promocji

Lewiatan to sklep, który często znajduje się w sąsiedztwie czy w okolicy stacji benzynowych. Lewiatany powstają na osiedlach, a także w parkach handlowych, dzięki czemu marka staje się coraz bardziej rozpoznawalna.

LEWIATAN - gazetka promocyjna Gazetka Najświeższe Lokalności od czwartku 23.05 do środy 29.05
LEWIATAN - gazetka promocyjna Najświeższe oferty w lokalnych cenach od czwartku 16.05 do środy 22.05 - strona 2
LEWIATAN - gazetka promocyjna Najświeższe oferty w lokalnych cenach od czwartku 16.05 do środy 22.05
LEWIATAN - gazetka promocyjna Gazetka Najświeższe Lokalności od czwartku 23.05 do środy 29.05 - strona 5
LEWIATAN - gazetka promocyjna Gazetka Najświeższe Lokalności od czwartku 23.05 do środy 29.05 - strona 8
LEWIATAN - gazetka promocyjna Gazetka Najświeższe Lokalności od czwartku 23.05 do środy 29.05 - strona 10
LEWIATAN - gazetka promocyjna Gazetka Najświeższe Lokalności od czwartku 23.05 do środy 29.05 - strona 6
LEWIATAN - gazetka promocyjna Gazetka Najświeższe Lokalności od czwartku 23.05 do środy 29.05 - strona 11
LEWIATAN - gazetka promocyjna Gazetka Najświeższe Lokalności od czwartku 23.05 do środy 29.05 - strona 2
LEWIATAN - gazetka promocyjna Gazetka Najświeższe Lokalności od czwartku 23.05 do środy 29.05 - strona 15

Te gazetki LEWIATAN, mogą Cię zainteresować 2

Mój Lewiatan - o akcji sieci LEWIATAN

Częste dostawy, zapewniające świeże pieczywo, warzywa, owoce, a także mięso czy słodycze i ciasta sprawiają, że sklep Lewiatan jest częstym miejsce, w którym Polacy dokonują zakupów. Aby wyjść im na przeciw powstał specjalny program lojalnościowy "Mój Lewiatan". Dzięki niemu można korzystać z licznych promocji, w tym redukcji kosztów, dzięki zebranym punktom i rabatom na wybrane produkty. Mój Lewiatan to atrakcyjna promocja, która pozwala na znaczne oszczędności. Dzięki specjalnej karcie można zbierać punkty i przeznaczać je później na dowolnie wybrane produkty. Karta Lewiatan pozwala na gromadzenie punktów na koncie użytkownika, a następnie wymianę ich na rabaty i w ramach specjalnych promocji. Pierwsze 100 punktów można otrzymać za samą rejestrację karty. Rejestracji można dokonać w sklepie wypełniając formularz, przez stronę internetową lub w aplikacji na smartfona. W aplikacji znajdziesz formularz kontaktowy, dzięki któremu będziesz mógł zarejestrować kartę w razie problemów. Możesz w niej także obejrzeć najlepsze oferty dostępne w każdym tygodniu. Atrakcyjne oferty są zawsze aktualne w aplikacji i na stronie internetowej. Znajdziesz je także w gazetkach promocyjnych dostępnych w sklepach Lewiatan. W ramach akcji Lewiatan warto także śledzić za zakup których produktów otrzyma się jeszcze większą liczbę punktów, aby móc szybciej zebrać większą ilość punktów na karcie.

Kartę "Mój Lewiatan" można nabyć w sklepie sieci. Rejestracja karty odbywa się na miejscu lub przez internet. W sklepie otrzymasz kartę tradycyjną, zaś wirtualna karta dostępna będzie w Twoim telefonie. Zbieraj punkty na kartę i wymieniaj je na promocyjne produkty lub korzystaj ze specjalnych ofert np. kuponów rabatowych.

Mój Lewiatan

Co znajdziemy w ofercie marki Lewiatan?

W sklepie Lewiatan znajdują się produkty takie jak: owoce, warzywa, napoje, alkohole, mięso i wędliny, nabiał, pieczywo, słodycze i wiele innych, w tym artykuły higieniczne i gospodarstwa domowego. Promocje obejmują najróżniejsze grupy produktów. Warto zbierać punkty podczas każdych zakupów i wymieniać je na punkty. Z produktami marki Lewiatan można dobrze zaplanować niedzielny obiad, jak i rodzinne przyjęcia czy spotkanie ze znajomymi. Asortyment jest na tyle szeroki, że każdy znajdzie najlepsze produkty dla siebie. Aktualne promocje znajdziesz w gazetkach promocyjnych, aplikacji mój Lewiatan i na stronie internetowej sklepu. Ulubione produkty marki dobrze sprawdzą się podczas codziennych zakupów. W sklepie Lewiatan czekają najlepsze promocje i zawsze pomocna obsługa.

Jak mogę wykorzystać zgromadzone punkty?

W ramach promocji "Mój Lewiatan" za każde wydane 5 złotych otrzymuje się 1 punkt. Następnie zgromadzone punkty można wymieniać na kupony o wartości 10, 20, 50 lub 100 zł. Kuponami można płacić następnie za zakupy w sklepach sieci Lewiatan. Na stronie internetowej i w aplikacji możesz znaleźć najbliższy sklep Lewiatan i sprawdzić promocje przypisane do konkretnych dni. W aplikacji można także znaleźć szereg inspiracji kulinarnych i potrawy przygotowane z produktów dostępnych w sklepie.

Wyjątkowe oferty z mój Lewiatan - gazetki promocyjne

Gazetki promocyjne to dobra forma poinformowania klientów na temat aktualnie trwających promocji. W gazetkach znajdują się zarówno produkty objęte promocją, jak i inspiracje na zbliżające się wydarzenia np. takie jak Święta Wielkanocne, majówka czy wakacyjny grill.

Aby dowiedzieć się jeszcze więcej na temat programu lojalnościowego "Mój Lewiatan" przeczytaj poniższe odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Akcje innych sieci - Auchan, Biedronka, Carrefour, Intermarche

FAQ Mój Lewiatan - najczęściej zadawane pytania

Co daje aplikacja Mój Lewiatan?

Aplikacja "Mój Lewiatan" pozwala na sprawdzenie aktualnej ilości punktów zebranych na karcie. Oprócz tego można sprawdzić w niej aktualne promocje przypisane do danego sklepu. Dzięki aplikacji nie trzeba nosić ze sobą plastikowej wersji karty - wystarczy jedynie okazać ją przy kasie w smartfonie.

Jak zarejestrować kartę Lewiatan w aplikacji Mój Lewiatan?

Rejestracji karty można dokonać przez stronę główną https://karta.lewiatan.pl/rejestracja/. Podstawowe dane, jakie trzeba uzupełnić to numer wydanej karty oraz przypisany do niej numer telefonu. Natychmiast po rejestracji można korzystać z karty i zbierać punkty za zakupy.

Jak sprawdzić ile mam punktów na karcie Lewiatan?

Ilość punktów na koncie można sprawdzić w aplikacji i każdorazowo podczas robienia zakupów. Zgromadzone punkty wymienisz następnie na kupony o wartości 10, 20, 50 lub 100 złotych.