Tydzień Grecki w Lidlu 23 kwietnia - sprawdź produkty w promocji

Tydzień Grecki w Lidlu to regularnie pojawiająca się akcja promocyjna sieci sklepów Lidl. Przyciąga ona tysiące Polaków ze względu na możliwość spróbowania produktów z innych krajów. Zobacz aktualną gazetkę promocyjną z greckimi produktami w Lidlu!
Informacja Aktualnie nie posiadamy oferty Tydzień Grecki w Lidlu. Poznaj aktualne promocje w gazetkach Lidl.

Te gazetki Lidl, mogą Cię zainteresować 5

Tydzień Grecki w Lidlu - o akcji sieci Lidl

Tydzień Grecki to doskonała okazja, aby spróbować kuchni innego kraju. Aktualnie w Lidlu można kupić przede wszystkim greckie sery: ser feta, xynomyzithra, manouri z mleka koziego i owczego, ser halloumi grillowany czy ser w kostkach. Wśród polecanych produktów znajdują się także różne rodzaje oliwek np. oliwki zielone nadziewane oraz oliwa z oliwek Kalamata. Kuchnia grecka to także różnego rodzaji antispasti (przekąski) oraz pasty np. z bakłażana.

Gotowe greckie dania, przekąski i pieczywo - tak smakuje świat!

Ciekawą opcją oferowaną przez Lidla jest także greckie pieczywo i przekąski: burki, koulouri, chlebek ciabattowy, bougatsa czy pita z czosnkiem. W tygodniu greckim możesz także kupić gotowe dania i owoce morza.

Grecki Tydzień w Lidlu

Tydzień grecki pełen słodkości

Mówiąc o kuchni greckiej, nie możemy zapomnieć o słodyczach! Na pewno słyszałeś o baklawie, chałwie oraz Loukoumii. Teraz znajdziesz je w Lidlu! Dostępne są takze słodkie greckie galaretki. Śpiesz się, promocja trwa do wyczerpania zapasów! Pokochaj kuchnię grecką!

Akcje innych sieci - Auchan, Biedronka, Carrefour, Intermarche

FAQ Tydzień Grecki w Lidlu - najczęściej zadawane pytania

Kiedy będzie tydzień grecki w Lidlu w 2023?

Tydzień grecki w Lidlu trwa od 23 stycznia 2023 do wyczerpania zapasów. Spiesz się, by spróbować smaków Grecji!

Jakie greckie produkty można kupić w Lidlu?

W Lidlu można kupić przede wszystkim sery (feta, ser w kostkach, xynomyzithra, manouri), oliwę z oliwek, pasty oraz antipasti. Na uwagę zasługują także oliwki i pieczywo.