Tania Sobota w Lidlu 11 lutego - sprawdź produkty w promocji

Tania Sobota w Lidlu to regularnie pojawiająca się akcja promocyjna sieci sklepów Lidl. Przyciąga ona miliony Polaków ze względu na duże obniżki cen znanych i lubianych produktów. Zobacz aktualną gazetkę promocyjną Tania Sobota w Lidlu 11.02.2023.

Tania Sobota w Lidlu - o akcji sieci Lidl

Co znajdziemy w gazetce promocyjnej Tania sobota w Lidlu?

Aktualna gazetka promocyjna Tania sobota w Lidlu zawiera wiele rabatów na produkty codziennego użytku. Nie wahaj się, przejrzyj gazetkę, wybierz ulubione artykuły i idź na zakupy do Lidl. 

Gazetka jest ważna tylko przez jeden dzień. Śpiesz się więc, by upolować najlepsze okazje. Jeśli nie znalazłeś tego, czego szukasz, sprawdź inne gazetki Lidl.

W ostatniej gazetce Lidla można było znaleźć: karkówkę tańszą o 45%, papier toaletowy XXL oraz ogórki.  

Tania sobota w Lidlu - jak wygląda akcja?

Co tydzień Lidl Polska obniża ceny wielu produktów o kilkadziesiąt procent. To świetna okazja, by uzupełnić zapasy na najbliższy okres i zrobić większe zakupy niż zwykle. W gazetce Lidla Tania Sobota pojawiają się nie tylko promocje na artykuły spożywcze, ale także tekstylia, narzędzia i inne produkty.

Na pewno warto skorzystać z takiej oferty specjalnej i udać się do Lidla w sobotę rano. Być może uda się upolować najlepsze produkty, które bardzo szybko się rozchodzą. Kurczak, masło, olej 20% taniej? Tylko dzięki lidlowym cenom. 

Akcja Tania sobota w Lidlu jeszcze szczególnie atrakcyjna dla Polaków, ponieważ zazwyczaj poprzedza niedzielę niehandlową, czyli dzień, w którym Polacy nie mogą robić zakupów w marketach.

Tania sobota w Lidlu w grudniu 2022

W grudniu 2022 zamiast akcji „Tania sobota w Lidlu” sieć handlowa zaserwowała wiele innych promocji, które obowiązują również w soboty.

Lildl uruchamia nowe promocje, dzięki którym, w dobie rosnącej inflacji, klienci zaoszczędzą jeszcze więcej. W weekend przedświąteczny można było się o tym przekonać korzystając z atrakcyjnej promocji na króla polskich stołów - karpia!

Karp - promocje w Lidlu od 22 grudnia

Tania Sobota w Lidlu 22 grudnia

Wędliny 25% taniej, super promocje na ciasta, śledzie, filety śledziowe "za mniej niż dyszkę", i karp 64% taniej! Super promocje w Lidlu już w każdy weekend!

Lidl Polska obniżył ceny płatów z karpia aż o 64 procent – do Wigilii (soboty 24 grudnia) karpia można było kupić już za 24,90 zł za 1 kilogram.

Karpie w Lidlu pochodzą od polskich dostawców, od których świeży towar jest dostarczany do sklepów codziennie.

Reklama Lidla "Jak sobota to tylko do Lidla" - czyli jak akcja zyskała popularność

Na pewno słyszałeś nie raz piosenkę "Jak sobota to tylko do Lidla". To mocno zapadająca w pamięć nutka, dzięki której Tania Sobota Lidl zdobyła popularność w Polsce. Piosenka zachęca do zrobienia większych zapasów artykułów w promocyjnych cenach. Jest przeróbką utworu Ireny Santor "Jak przygoda to tylko w Warszawie" i zadebiutowała w 2019 roku.

Akcje innych sieci - Biedronka, Carrefour, Lidl

FAQ Tania Sobota w Lidlu - najczęściej zadawane pytania

Jakie produkty są w promocji w aktualnej gazetce Tania Sobota w Lidlu?

W aktualnej gazetce promocyjnej Lidla jest wiele produktów spożywczych oraz codziennego użytku.

Kiedy będzie dostępna gazetka Tania Sobota w Lidlu?

Gazetka Tania Sobota pojawia się najczęściej w piątek, dzięki czemu masz czas na zapoznanie się z sobotnimi promocjami wcześniej.

Tania Sobota - do kiedy obowiązują promocje?

Promocje dostępne w gazetce obowiązują przez jeden dzień - jak sama nazwa wskazuje w sobotę. Śpiesz się więc, aby skorzystać z najlepszych promocji Lidla. 

Jak często pojawia się gazetka Tania Sobota w Lidlu?

Lidl co tydzień dba o portfele Polaków, organizując akcję Tania Sobota. Gazetka obowiązuje tylko przez jeden dzień!